Reklama

"Interwencja" bada sprawę śmierci 15-letniej Magdy: reporterzy Polsatu na Winiarach

Opublikowano:
Autor:

"Interwencja" bada sprawę śmierci 15-letniej Magdy: reporterzy Polsatu na Winiarach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Telewizja Polsat zainteresowała się sprawą tajemniczej śmieci 15-letniej Magdy. Dzisiaj do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku zawitała ekipa programu "Interwencja", która stara się ustalić okoliczności dramatycznego zajścia.

Telewizja Polsat zainteresowała się sprawą tajemniczej śmieci 15-letniej Magdy. Dzisiaj do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku zawitała ekipa programu "Interwencja", która stara się ustalić okoliczności dramatycznego zajścia.

Ekipa z Polsatu przybyła do Płocka dziś rano. Reporter Paweł Gregorowicz próbował porozmawiać z dyrekcją szpitala na Winiarach, jednak z powodu odbywającej się tam konferencji prasowej musiał uzbroić się w cierpliwość. "Interwencja" jest w trakcie przygotowania materiału na temat śmierci 15-letniej Magdy.

Przypomnijmy, że dziewczyna z Krubina (gmina Sanniki) zmarła 9 czerwca w szpitalu na Winiarach zmarła. Rodzice dziewczyny mają spore zastrzeżenia do działań służby zdrowia. Ich zdaniem lekarze nie dołożyli wszelkich starań, aby uratować życie ich córki. O sprawie pisaliśmy tutaj: https://www.terazgostynin.pl/wiadomosci/1758,15-letnia-magda-umierala-w-szpitalu-kazali-nam-cze

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Płocku. Przeprowadzona została sekcja zwłok dziewczyny, jednak ze względu na dobro śledztwa jej wyniki zostały utajnione. W ciągu 2-3 tygodni biegły sądowy powinien określić, co i kto przyczynił się do śmierci Magdy. Do Prokuratury Okręgowej w Płocku został skierowany wniosek o przeniesienie sprawy do Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE