Reklama

Jak bezpiecznie spędzić ferie? Uczniowie z ,,Jedynki' już wiedzą

Opublikowano:
Autor:

Jak bezpiecznie spędzić ferie? Uczniowie z ,,Jedynki' już wiedzą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od nauki i szkolnych obowiązków. Warto pamiętać jednak o tym, aby spędzić ten czas bezpiecznie. W tym celu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie spotkali się z przedstawicielami WOPR w Płocku i KPP w Gostyninie, aby dowiedzieć się, jak z rozwagą i rozsądkiem spędzić zimowe ferie w Gostyninie.

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od nauki i szkolnych obowiązków. Warto pamiętać jednak o tym, aby spędzić ten czas bezpiecznie. W tym celu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie spotkali się z przedstawicielami WOPR w Płocku i KPP w Gostyninie, aby dowiedzieć się, jak z rozwagą i rozsądkiem spędzić zimowe ferie w Gostyninie.

W spotkaniu z ratownikami i policjantami wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Prowadzący zachęcali do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych. Oprócz tego, specjalnie zaproszeni goście uświadomili młodych uczniów, jakie niebezpieczeństwa czekają na nich podczas zabaw na zamarzniętych jeziorach lub rzekach. Ratownicy przedstawili sposoby reagowania w sytuacji zagrożeń oraz przedstawili za pomocą prezentacji multimedialnej, jak skutecznie udzielić drugiej osobie pierwszej pomocy. W celu przypomnienia zasad bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych przedstawiciel KPP w Gostyninie mł. asp. Pawłem Łuczakiem przypomniał młodzieży o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE