Reklama

Reklama

Jak się uczyć, to od najlepszych

Opublikowano: śr, 18 paź 2017 08:56
Autor:

Jak się uczyć, to od najlepszych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji w Partnerstwie z powiatem gostynińskim realizuje projekt "Działając wspólnie", którego celem jest podniesienie zdolności do zatrudnienia uczniów z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie i z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego.

Reklama

Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji w Partnerstwie z powiatem gostynińskim realizuje projekt "Działając wspólnie", którego celem jest podniesienie zdolności do zatrudnienia uczniów z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie i z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego.

W dniach od 9 do 14 października w ramach projektu pierwsza grupa uczniów uczestniczyła w szkoleniu z zakresu: nowoczesnych metod montażu pakietów elektronicznych (IPC). Dziesięciu uczestników szkolenia, którzy na co dzień kształcą się w ZS im. M. Skłodowskiej-Curie oraz GCE, w zawodzie technik elektronik, poznało nowoczesne metody lutowania elementów elektronicznych.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzili doskonali trenerzy, pracownicy firmy Renex z Włocławka. Renex jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych.

Zajęcia odbywały się w pomieszczeniach pracowni instalacji i eksploatacji urządzeń elektronicznych w budynku Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyninie, którą na czas szkolenia firma wyposażyła w profesjonalne urządzenia i narzędzia.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskanie certyfikatu IPC, rozszerzającego możliwości zatrudnienia techników elektroników.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.