Reklama

Reklama

Jak uzyskać dofinansowanie z budżetu Unii Europejskiej?

Opublikowano: czw, 3 lis 2016 10:00
Autor:

Jak uzyskać dofinansowanie z budżetu Unii Europejskiej? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych z budżetu Unii Europejskiej. W posiedzeniu uczestniczyli m .in. przedsiębiorcy, zainteresowani mieszkańcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych,grup nieformalnych i klubów sportowych.

Reklama

Wczoraj w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych z budżetu Unii Europejskiej. W posiedzeniu uczestniczyli m .in. przedsiębiorcy, zainteresowani mieszkańcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych,grup nieformalnych i klubów sportowych.

Zainteresowani z uwagą wysłuchali zastępcy burmistrza Haliny Fijałkowskiej, która otworzyła spotkanie. Następnie głos zabrała prezes Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem Agnieszka Żukowska, która przedstawiła potrzebne informacje na temat wsparcia finansowego. Na spotkaniu omówiono m. in. główne założenia strategii rozwoju na lata 2016-2022, kryteria i zasady wyboru operacji, procedury oceny i wyboru wniosków, czy wymogi realizacji operacji. Osoby, które chciałby otworzyć własną działalność mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości 60 tys złotych, natomiast wsparcie w zakresie rozwoju działalności może wynosić nawet ponad 150 tys złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.