Reklama

Jazda na podwójnym gazie: policjanci sprawdzą kierowców

Opublikowano:
Autor:

Jazda na podwójnym gazie: policjanci sprawdzą kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś gostynińscy policjanci po raz kolejny przeprowadzą krajową akcję w naszym powiecie. Tym razem funkcjonariusze będą starali się eliminować z ruchu kierujących pojazdami będących pod działaniem alkoholu lub w stanie po użyciu środków działających podobnie do alkoholu.

Dziś gostynińscy policjanci po raz kolejny przeprowadzą krajową akcję w naszym powiecie. Tym razem funkcjonariusze będą starali się eliminować z ruchu kierujących pojazdami będących pod działaniem alkoholu lub w stanie po użyciu środków działających podobnie do alkoholu.

Dziś na terenie powiatu gostynińskiego w ramach ogólnokrajowych działań pn. „Alkohol i narkotyki” gostyńscy policjanci w trakcie służby szczególnym zainteresowaniem obejmą kierujących mogących znajdować się pod działaniem alkoholu lub podobnie działających środków. Aby sprawdzić jak najwięcej kierujących, policjanci będą dziś prowadzili wzmożone kontrole trzeźwości na drodze. Podczas każdej kontroli drogowej kierujący będzie poddawany badaniu na trzeźwość, a  w uzasadnionych przypadkach policjanci będą badać kierujących narkotesterem. Działania te mają na celu eliminowanie z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących, stwarzających bardzo duże zagrożenia dla innych uczestników.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE