Reklama

Jechali przez Gostynin kradzionym bmw. Litewscy paserzy zatrzymani przez policję

Opublikowano:
Autor:

Jechali przez Gostynin kradzionym bmw. Litewscy paserzy zatrzymani przez policję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińscy policjanci zatrzymali pojazd, który został skradziony na terenie Niemiec. Jadący nim dwaj obywatele Litwy trafili do policyjnego aresztu.

Gostynińscy policjanci zatrzymali pojazd, który został skradziony na terenie Niemiec. Jadący nim dwaj obywatele Litwy trafili do policyjnego aresztu.

W nocy z 16 na 17 sierpnia  dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie uzyskał informacje, że przez teren powiatu gostynińskiego może przejeżdżać skradziony sześć dni wcześniej samochód z Niemiec marki BMW. Podjęte natychmiastowe czynności doprowadziły do zatrzymania w Gostyninie tego pojazdu. Po sprawdzeniu okazało się, że kierujący i jadący z nim pasażer są obywatelami Litwy.

Auto zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu, a mężczyźni trafili do aresztu. Wczoraj zostały przedstawione mężczyznom zarzuty za umyślne paserstwo. Na podstawie decyzji prokuratora mężczyzna, który był pasażerem został zwolniony z aresztu, natomiast wobec kierującego prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Dzisiaj sąd podejmie w tej sprawie decyzje. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE