Reklama

Reklama

Jedna droga odebrana, a kolejna planowana

Opublikowano: 28 października 2020 07:30
Autor: J.C

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W miniony wtorek dokonano odbioru prac przebudowy odcinka drogi powiatowej w miejscowości Rybne i Zaborów Nowy. Powiat już przymierza się do kolejnej inwestycji.

Reklama

W miniony wtorek dokonano odbioru prac przebudowy odcinka drogi powiatowej w miejscowości Rybne i Zaborów Nowy. Powiat już przymierza się do kolejnej inwestycji.

Modernizacja odebranej drogi została zrealizowana przez powiat przy współpracy z samorządem województwa mazowieckiego oraz z gminą Gostynin. Tymczasem już podpisano porozumienie na przebudowę kolejnego odcinka. Tym razem przebudowana ma zostać droga powiatowa nr 1419W Sierakówek - Sokołów na odcinku w miejscowości Jastrzębia. Umowę podpisał starosta Arkadiusz Boruszewski, wicestarosta Maria Wróblewska przy kontrasygnacie skarbnika Elżbiety Kijek wraz z wójtem gminy Gostynin Edmundem Zielińskim przy kontrasygnacie skarbnika Joanny Ledzion i nadleśniczym Lasów Państwowych w Gostyninie Jackiem Liziniewiczem.

Realizacja zadania rozpocznie się na początku listopada 2020 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.