Reklama

Jedź powoli i bezpiecznie. Wzmożone kontrole na drogach już od jutra

Opublikowano:
Autor:

Jedź powoli i bezpiecznie. Wzmożone kontrole na drogach już od jutra - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od jutra gostynińscy policjanci rozpoczynają działania prewencyjno-kontrolne związane z nadchodzącym długim weekendem. Funkcjonariusze apelują o ostrożność na drogach i właściwe zabezpieczanie domów na czas wyjazdów.

Już od jutra gostynińscy policjanci rozpoczynają działania prewencyjno-kontrolne związane z nadchodzącym długim weekendem. Funkcjonariusze apelują o ostrożność na drogach i właściwe zabezpieczanie domów na czas wyjazdów.

W związku z długim weekendem już od jutra na gostynińskich drogach będzie można zauważyć zwiększoną liczbę policjantów czuwających nad bezpieczeństwem podróżujących. Mundurowi przede wszystkim będą sprawdzać prędkość i stan trzeźwości kierowców oraz stan techniczny pojazdów.

Warto też pamiętać o zabezpieczeniu mieszkań i domów. W związku z ostatnimi wydarzeniami w powiecie gostynińskim, mieszkańcy powinni szczególnie zabezpieczyć swoje domy. Zadbajmy o to, by po powrocie z długiego weekendu nie spotkała nas nieprzyjemna niespodzianka. Nie ma idealnych zabezpieczeń przed włamaniem, ale sami możemy zminimalizować jego ryzyko. Najlepszym zabezpieczeniem mieszkania jest… życzliwy sąsiad. Przed wyjazdem poprośmy więc zaprzyjaźnionego sąsiada, aby zwrócił uwagę na to, co dzieje się z naszym mieszkaniem podczas naszej nieobecności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE