Reklama

Jesienne sprzątanie Gostynina

Opublikowano:
Autor:

Jesienne sprzątanie Gostynina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spadające z drzew liście to tradycyjny element jesiennej aury. Od kilku dni na terenie Gostynina trwają pracę sprzątające. Porządkowaniem miasta zajmują się pracownicy robót społeczno-użytecznych, którzy najwięcej pracy mają przy grabieniu liści.

Spadające z drzew liście to tradycyjny element jesiennej aury. Od kilku dni na terenie Gostynina trwają pracę sprzątające. Porządkowaniem miasta zajmują się pracownicy robót społeczno-użytecznych, którzy najwięcej pracy mają przy grabieniu liści.

W Gostyninie został bardzo starannie wysprzątany park Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Rynek Miejski. Ekipa sprzątająca oczyściła również ulice: Floriańską, Jana Pawła II, Kościuszki, Zamkową i Ostatnią. Oprócz tego, na gostynińskim cmentarzu zostały wygrabione liście oraz złożono kwiaty i zapalono znicze na grobach żołnierzy i burmistrzów. Rezultaty można dostrzec gołym okiem, jak sądzi jedna z mieszkanek Gostynina, cmentarz w naszym mieście jest wyjątkowo piękny i tworzy on niepowtarzalny klimat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE