Reklama

Jest diagnoza dr. Abramsona: Oczko Frania da się uratować!

Opublikowano:
Autor:

Jest diagnoza dr. Abramsona: Oczko Frania da się uratować! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobra passa trwa. Wczoraj Franio razem z rodzicami pierwszy raz spotkali się z dr. Abramsonem i jego zespołem. Diagnoza z pewnością napawa optymizmem: zdaniem lekarzy oczko chłopca da się uratować.

Dobra passa trwa. Wczoraj Franio razem z rodzicami pierwszy raz spotkali się z dr. Abramsonem i jego zespołem. Diagnoza z pewnością napawa optymizmem: zdaniem lekarzy oczko chłopca da się uratować.

Już o godzinie 7.30 czasu NY rodzina Wojtalewiczów stawiła się w rejestracji, lecz przy bardzo dużej liczbie oczekujących w kolejce do pierwszego badania, trzeba było poczekać. Cierpliwość z pewnością popłaciła, gdyż na rodziców Frania czekały świetne informacje!

Badanie dna oka i USG wykazały, że guzy w lewym oczku się zmniejszyły. Pomimo tego, że oko nadal jest w złym stanie, Franio widzi na nie w 15%. Zdaniem Dr .Abramson uda się uratować oczko Frania. W  prawe oku mimo licznych guzów i jest sprawne w 100%. Wstępna diagnoza napełniła serca rodziców ogromnym optymizmem.

Na dzisiaj zaplanowane zostało rozpoczęcie leczenia. Państwo Wojtalewiczowie mają pojawić się razem z synkiem w klinice na zabiegu chemiochirurgii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE