Reklama

Jest dofinansowanie na modernizację stadionu

Opublikowano:
Autor:

Jest dofinansowanie na modernizację stadionu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 20 stycznia została podpisana umowa, dzięki której Gostynin otrzymała dofinansowanie w kwocie 2,5 mln zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na modernizację stadionu.

W dniu 20 stycznia została podpisana umowa, dzięki której Gostynin otrzymała dofinansowanie w kwocie 2,5 mln zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na modernizację stadionu.

Długo wyczekiwane zadanie pod nazwą „Modernizacja MOSiR w Gostyninie poprzez budowę treningowego boiska piłkarskiego oraz zaplecza sanitarno–szatniowego” przechodzi do realizacji. Pierwszy etap inwestycji to wybór wykonawcy, który zrealizuje budowę zaplecza socjalno-sanitarnego oraz boiska treningowego wraz z dojściami, dojazdami, niezbędną infrastrukturą techniczną, w tym instalacją oświetleniową, wodno-kanalizacyjną realizowaną w miejscu rozbiórek istniejących budynków gospodarczych i kortów tenisowych.

Burmistrz wyraził zadowolenie, że za kilkanaście miesięcy będziemy mieli nowoczesny stadion, który spełni oczekiwania korzystających z niego zawodników i mieszkańców.

Modernizacja stadionu będzie trwała do końca 2021 roku, a łączny koszt to 5 837 134,00 zł.

Źródło: UM Gostynin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE