Reklama

Jesteś uzdolnionym recytatorem? Weź udział w konkursie

Opublikowano:
Autor:

Jesteś uzdolnionym recytatorem? Weź udział w konkursie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie odbędzie się konkurs recytatorski. Jeżeli jesteś dobrym recytatorem i czujesz się na siłach, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

W Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie odbędzie się konkurs recytatorski. Jeżeli jesteś dobrym recytatorem i czujesz się na siłach, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Konkurs „Z poezją na ojczystych ścieżkach...” odbędzie się 10 lutego w Zespole Szkół przy ul. Kowalskiej 5. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie do 06.02.2017 r. swojego udziału poprzez przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej (poniżej załączony plik) na adres: Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie, ul. Kowalska 5, 09-500 Gostynin, fax. 24 235 89 10, ewentualnie drogą mailową na adres: sekretariat@zs2-gostynin.edu.pl podając w tytule wiadomości "zgłoszenie na konkurs recytatorski". Każda szkołą może zgłosić 4 recytatorów. Koordynatorkami wydarzenia są nauczycielki języka polskiego Jolanta Lewandowska oraz Magdalena Ciećwierz-Sopińska.

Motto konkursu brzmi:
„Więc schodzimy ku tobie, ziemio,
by poszerzyć cię we wszystkich ludziach.”
K.Wojtyła

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE