Reklama

"Jesteśmy jak duchy". Różal apeluje o pomoc dla Animal G(h)ost [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

"Jesteśmy jak duchy". Różal apeluje o pomoc dla Animal G(h)ost [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Leczą, dają szansę, chronią, dbają i walczą o słabszych, szukają nowych domów, karmią - po prostu kochają zwierzęta. Na serwisie youtube dostępny jest już nowy film poświęcony działalności fundacji Animal Gh(o)st. Tym razem w wideo głos zabiera osobiście zawodnik MMA, Marcin "Różal" Różalski.

Leczą, dają szansę, chronią, dbają i walczą o słabszych, szukają nowych domów, karmią - po prostu kochają zwierzęta. Na serwisie youtube dostępny jest już nowy film poświęcony działalności fundacji Animal Gh(o)st. Tym razem w wideo głos zabiera osobiście zawodnik MMA, Marcin "Różal" Różalski.

W tym odcinku kamera gościła w gabinecie weterynarza Krzysztofa Michalaka, który zwierzęta leczy już od 20 lat. Niewiele krócej trwa również jego znajomość z prezes fundacji, Małgorzatą Trochą, z którą wspólnie działają w zakresie pomocy zwierzętom bezdomnym i niechcianym.

Do pomocy Animal G(h)ost zachęcają także Marcin "Różal" Różański i Marek "Kaczor" Kaczanowski.

-  Jesteśmy jak duchy, które pomagają i nie potrzebują podziękowań, rozgłosu i poklasku, ale też duchami, które nawiedzają tych, którzy zwierzętom dokuczają i nie traktują w należyty sposób - opowiada "Różal".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE