Reklama

Już wkrótce powstanie nowy żłobek

Opublikowano:
Autor:

Już wkrótce powstanie nowy żłobek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Gostynina niejednokrotnie zgłaszali, że w mieście jest za mało żłobków i punktów przedszkolnych. Z rozpoczęciem roku szkolnego powstały dwa punkty przedszkolne w gostynińskich szkołach podstawowych, natomiast w ubiegły piątek burmistrz podpisał umowę na budowę nowego żłobka w Gostyninie.

Mieszkańcy Gostynina niejednokrotnie zgłaszali, że w mieście jest za mało żłobków i punktów przedszkolnych. Z rozpoczęciem roku szkolnego powstały dwa punkty przedszkolne w gostynińskich szkołach podstawowych, natomiast w ubiegły piątek burmistrz podpisał umowę na budowę nowego żłobka w Gostyninie.

Umowa podpisana przez burmistrza Pawła Kalinowskiego przewiduje budowę żłobka na terenie Gminy Gostynin. Na wsparcie będą mogli liczyć opiekunowie dzieci do lat 3. Żłobki będą zapewniać opiekę nad dziećmi, jak również zajęcia z psychologiem i logopedą. Nowe żłobki to szansa również dla osób bezrobotnych, w wyniku zrealizowanego projektu 9 osób na terenie gminy będzie mogło podjąć pracę po przejściu odpowiedniego kursu. Nowe miejsce dla dzieci zostanie wybudowane oraz wyposażone przez Fundację Pozytywne Inicjatywy, bez pomocy budżetu miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE