Reklama

Kabaretowy jubileusz na scenie gostynińskiego MCK-u

Opublikowano:
Autor:

Kabaretowy jubileusz na scenie gostynińskiego MCK-u - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kabaret Skeczów Męczących w piątek 8 czerwca o godzinie 18.00 na scenie Miejskiego Centrum Kultury zaprezentuje program przygotowany specjalnie z okazji 15-lecia swej działalności. Zapowiada się spektakl, który pełen będzie entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości.

Kabaret Skeczów Męczących w piątek 8 czerwca o godzinie 18.00 na scenie Miejskiego Centrum Kultury zaprezentuje program przygotowany specjalnie z okazji 15-lecia swej działalności. Zapowiada się spektakl, który pełen będzie entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości.

KSM przez piętnaście lat swojej scenicznej działalności niejednokrotnie udowadniał, że należy do ścisłej czołówki polskiej sceny kabaretowej. Pochodząca z Kielc formacja wprowadziła na scenę mnóstwo charakterystycznych postaci. Wiele z ich powiedzeń weszło na stałe do codziennego języka. 
Niepowtarzalni bohaterowie skeczów KSM-u, ich charakterystyczne powiedzenia i anegdotki są przewodnim motywem spektaklu przygotowanego z okazji piętnastolecia działalności kabaretu. Widzowie liczyć mogą jednak nie tylko na przypomnienie doskonale znanych skeczów, ale również na nowe. A postaci, dzięki którym Kabaret Skeczów Męczących doskonale utrwalił się w naszej pamięci, zaprezentują się w zupełnie nowych, zaskakujących odsłonach.
Bilety na czerwcowy spektakl dostępne są w internecie pod adresami:
https://kabaretowebilety.pl/gostynin-kabaret-skeczow-meczacych-15-lecie-kabaretu/kup-bilet/380
https://biletyna.pl/event/sector/id/156476
https://www.kupbilecik.pl/impreza-25362-kabaret.skeczow.meczacych.gostynin.html 

lub osobiście w kasie Kina Siemowit. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE