Reklama

Kalinowski komentuje wygraną "Nie było fair, ale wybaczam".

Opublikowano:
Autor:

Kalinowski komentuje wygraną "Nie było fair, ale wybaczam". - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Emocje po świeżo zakończonych wyborach samorządowych nie zdążyły jeszcze opaść. Powody do nieskrępowanej radości ma z pewnością Paweł Kalinowski, który w drugiej turze zostawił daleko w tyle Włodzimierza Śniecikowskiego. Burmistrz na swoim facebook'owym koncie komentuje okazałe zwycięstwo, dziękując wyborcom, najbliższym, a także swojemu kontrkandydatowi.

Emocje po świeżo zakończonych wyborach samorządowych nie zdążyły jeszcze opaść. Powody do nieskrępowanej radości ma z pewnością Paweł Kalinowski, który w drugiej turze zostawił daleko w tyle Włodzimierza Śniecikowskiego. Burmistrz na swoim facebook'owym koncie komentuje okazałe zwycięstwo, dziękując wyborcom, najbliższym, a także swojemu kontrkandydatowi. 

Szanowni Państwo,

gorączka wyborcza dobiegła końca, emocje puszczają. Proszę mi wierzyć, ale nie mam słów w jaki chciałbym Wszystkim Państwu podziękować. Najchętniej chciałbym zrobić to osobiście - ściskając dłoń każdemu mieszkańcowi, który kocha Gostynin (i żeby była jasność) niekoniecznie oddał na mnie swój głos. 
Dziękuję Panu Włodzimierzowi Śniecikowskiemu za walkę, (może nie była ona do końca fair - ale oczywiście zgodnie z moją naturą - wybaczam). Dziękuję sztabowi, wolontariuszom i wszystkim tym, którzy wierzyli, że zwycięstwo jest całkiem realne. 
Na koniec troszkę prywaty: dziękuję małżonce Izabeli za wyrozumiałość i anielską cierpliwość, dziękuję Mamie , Tacie, Teściom, mojemu licznemu rodzeństwu , które zawsze we mnie wierzyło i ściskało kciuki . JESTEŚCIE WIELCY!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE