Reklama

Kapela ze Szczawina na bis!

Opublikowano:
Autor:

Kapela ze Szczawina na bis! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespoły wokalno-instrumentalne, kapele ludowe, chóry i soliści - to był weekend na ludową nutę! Podczas II Przeglądu Artystycznego Dorobku Seniora "Ars" popis swoich umiejętności dał także Zespół Pieści i Tańca ze Szczawina Kościelnego.

Zespoły wokalno-instrumentalne, kapele ludowe, chóry i soliści - to był weekend na ludową nutę! Podczas II Przeglądu Artystycznego Dorobku Seniora "Ars" popis swoich umiejętności dał także Zespół Pieści i Tańca ze Szczawina Kościelnego.

Podczas tegorocznej edycji Przeglądu z Żychlinie, zaprezentowały się kapele reprezentujące zarówno środowiska wiejskie, jak i i miejskie. Wśród nich nie mogło zabraknąć zespołu ludowego ze Szczawina Kościelnego. Seniorzy jak zwykle dali radę! Po komplecie występów wszystkie kapele poderwały się do wspólnej zabawy przy muzyce znanej i lubianej Kapeli Dobrzeliniacy.

W tym roku osoby biorące udział w Przeglądzie miały także możliwość uczestnictwa w warsztatach instrumentalnych w ramach projektu "Mistrz Sławomir Czekalski – Popularyzacja i Kontynuacja Tradycji Pogranicza Łęczycko – Łowickiego" – projekt finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE