Reklama

Kartka spod Gostynina trafi do prezydenta Andrzeja Dudy

Opublikowano:
Autor:

Kartka spod Gostynina trafi do prezydenta Andrzeja Dudy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz dziesiąty zorganizowany został konkurs na świąteczną kartkę wojewody mazowieckiego. Tym razem jego zwyciężczynią została dwunastoletnia Daria z Ruszkowa w gminie Gostynin.

Już po raz dziesiąty zorganizowany został konkurs na świąteczną kartkę wojewody mazowieckiego. Tym razem jego zwyciężczynią została dwunastoletnia Daria z Ruszkowa w gminie Gostynin.

Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs skierowany był do podopiecznych całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych, które funkcjonują w województwie mazowieckim. Na konkurs wpłynęło 76 prac wychowanków z 13 ośrodków. 


– Na konkurs wpłynęło wiele prac plastycznych, wśród których było wiele interesujących propozycji świątecznych kartek. Cieszę się, że nasz konkurs od lat spotyka się z zainteresowaniem młodych twórców – powiedział wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera. – Wybór nie był prosty, ponieważ wszystkie kartki zasługiwały na uznanie. 

 

Wykonana przez Darię kartka wraz z życzeniami od wojewody mazowieckiego będzie przekazana  prezydentowi Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejowi Dudzie. A w wersji elektronicznej trafi także do przedstawicieli samorządów i pracowników Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.
Wśród pięciu wyróżnionych osób znalazła się także ośmioletnia Natalia z Ruszkowa.
Wszystkie kartki, które zostały wysłane na konkurs, zostaną zaprezentowane na wystawie w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przy placu Bankowym 3/5 w Warszawie. Kartki będą prezentowane w okresie świątecznym w holu głównym MUW. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE