Reklama

Kasia Pakulska wjechała na podium

Opublikowano:
Autor:

Kasia Pakulska wjechała na podium - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę w Trąbkach Wielkich k. Pruszcza Gdańskiego odbyła się kolejna edycja prestiżowego cyklu maratonów rowerowych organizowanych przez Czesława Langa - Vienna Life Lang Team Maraton. Na starcie zameldowała się również Kasia Pakulska. Gostynińska cyklistka jak zwykle dała z siebie 110 procent i po raz kolejny wywalczyła miejsce na podium.

W sobotę w Trąbkach Wielkich k. Pruszcza Gdańskiego odbyła się kolejna edycja prestiżowego cyklu maratonów rowerowych organizowanych przez Czesława Langa - Vienna Life Lang Team Maraton. Na starcie zameldowała się również Kasia Pakulska. Gostynińska cyklistka jak zwykle dała z siebie 110 procent i po raz kolejny wywalczyła miejsce na podium. 

Bardzo silna obsada, która stanęła na starcie jeszcze bardziej podniosła rangę wyścigu, przez co rywalizacja była bardzo zacięta. Trasa pofałdowana, miejscami techniczna i wymagająca, ale zarazem całkiem szybka. Dodatkowym utrudnieniem dla zawodników była ciężka pogoda i wszechobecny kurz. Od startu bardzo mocne tempo narzucone przez czołówkę udało się utrzymać do pierwszego wjazdu w las. Tam główna grupa podzieliła się na mniejsze i praktycznie tak utrzymywało się do samej mety.

Zacięta rywalizacja odbywała się między Kasią a miejscowymi zawodniczkami. Atak za atakiem, próby ucieczek i testowanie formy rywalek mocno dały nam popalić. Koniec końców gostynińska sportsmenka na metę wjechałam 3. wśród Kobiet, wygrywając tym samym kategorię wiekową K2 o nieco ponad 30s.

- Z wyniku jestem bardzo zadowolona, gdyż przed wyścigiem podium brałabym w ciemno, a zmieścić się w pierwszej trójce kobiet przy takiej obsadzie to dla mnie duży sukces - podsumowuje zawodyKasia.

 Kolejny wyścig już w niedzielę w Płocku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE