Reklama

Kategoryczny zakaz połowu ryb! Sprawdź, gdzie nie zarzucisz wędki

Opublikowano:
Autor:

Kategoryczny zakaz połowu ryb! Sprawdź, gdzie nie zarzucisz wędki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Skrwa Lewa, jezioro Lucieńskie i Soczewka - póki co wędkarze mogą pomarzyć o połowie na tych akwenach. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej opublikował informacje o wodach, na których obowiązuje całkowity zakaz wędkowania.

Skrwa Lewa, jezioro Lucieńskie i Soczewka - póki co wędkarze mogą pomarzyć o połowie na tych akwenach. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej opublikował informacje o wodach, na których obowiązuje całkowity zakaz wędkowania.

RZGW informuje o trwającym konkursie ofert na oddanie w użytkowanie następujących obwodów rybackich: Rzeka Skrwa Lewa – Nr1 obejmujący wody: a) Rzeki Skrwa Lewa od jej źródeł do jej ujścia do rzeki Wisła b)  jeziora Lucieńskiego c) zbiornika Soczewka wraz z wodami jej dopływów i z wodami starorzeczy i innych zbiorników wodnych o ciągłym bądź okresowym naturalnym dopływie lub odpływie do wód tych cieków.

Zakończenie prac związanych z konkursem szacuje się na 21 kwietnia 2017 roku. Do tego czasu obowiązuje całkowity zakaz połowu ryb na wymienionych wodach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE