Reklama

Kierowco, zdejmij nogę z gazu. Ruszają działania "Prędkość"

Opublikowano:
Autor:

Kierowco, zdejmij nogę z gazu. Ruszają działania "Prędkość" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend na terenie powiatu gostynińskiego pojawi się większa liczba patroli ruchu drogowego wyposażonych w urządzenia do pomiaru prędkości. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, gostynińscy policjanci w najbliższy weekend, 28-30 lipca, włączą się bowiem w ogólnokrajowe działania „Prędkość”.

W weekend na terenie powiatu gostynińskiego pojawi się większa liczba patroli ruchu drogowego wyposażonych w urządzenia do pomiaru prędkości. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, gostynińscy policjanci w najbliższy weekend, 28-30 lipca, włączą się bowiem w ogólnokrajowe działania ?Prędkość?.

Z analizy wypadków drogowych nadal wynika, że główną przyczyną zdarzeń jest nadmierna prędkość. Podczas weekendowych kontroli funkcjonariusze będą zwracali szczególną uwagę na prędkość pojazdów, ich stan techniczny, jak również trzeźwość kierujących i posiadanie przez nich wymaganych dokumentów.

Policja apeluje do kierujących o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze. Zmienna aura i nagłe opady deszczu drastycznie mogą zmienić warunki drogowe, co w połączeniu z brawurą może zakończyć się tragedią.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE