Reklama

Kierowcy pod lupą drogówki. Policja skontroluje trzeźwość

Opublikowano:
Autor:

Kierowcy pod lupą drogówki. Policja skontroluje trzeźwość - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, wsparci przez prewencję, przeprowadzą w czwartek 8 marca kolejną akcję „Alkohol i narkotyki”.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, wsparci przez prewencję, przeprowadzą w czwartek 8 marca kolejną akcję „Alkohol i narkotyki”. 

Policjanci mają nadzieję, że dzięki systematycznie prowadzonym działaniom tego typu uda im się ograniczyć liczbę wypadków drogowych i ich negatywnych skutków. Przede wszystkim jednak chcą wyeliminować z ruchu wszelkie osoby, które swoje pojazdy prowadzą pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych.
Podczas akcji gostynińscy mundurowi zamierzają wykorzystać maksymalną liczbę urządzeń, które służą do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie, a także narkotestery służące do badań zawartości środków psychoaktywnych.
Policjanci podczas czwartkowej akcji skupiać się będą na stanie trzeźwości kierowców, jednak zamierzają również przyjrzeć się stanowi technicznemu pojazdów. Sprawdzą również, czy kierowcy i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci przewożone są w odpowiednich do wieku i wagi fotelikach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE