Reklama

Kierowcy wciąż jeżdżą jak rajdowcy

Opublikowano:
Autor:

Kierowcy wciąż jeżdżą jak rajdowcy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony piątek policjanci z gostynińskiej drogówki prowadzili na drogach naszego powiatu działania pn. „Noga z gazu”. Podczas akcji policjanci ujawnili 28 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości.

W miniony piątek policjanci z gostynińskiej drogówki  prowadzili  na drogach naszego powiatu działania pn. „Noga z gazu”. Podczas akcji policjanci ujawnili 28 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości. 

Policjanci biorący udział w działaniach szczególnym nadzorem podczas pomiarów prędkości objęli okolice ustawienia znaków D-42 „Początek obszaru zabudowanego” oraz przejść dla pieszych i najbliższe okolice tych przejść. W wymienionych miejscach kontrolowali, czy kierujący stosują się do przepisów ograniczających prędkość. 
W wyniku prowadzonych kontroli prędkości gostynińscy funkcjonariusze ujawnili 28 przypadków przekroczeń prędkości. Za popełnione wykroczenia 27 kierujących ukarano mandatami karnymi, a jedną osobnę pouczono. 
Jeszcze raz przypominamy, że kierujący pojazdami nie stosujący się do ograniczeń prędkości są ogromnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego, a nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do przepisów lub warunków ruchu jest przyczyną większości zdarzeń drogowych.  Dlatego apelujemy „Kierowco - NOGA Z GAZU” wszędzie tam, gdzie to konieczne. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE