Reklama

Klub Seniora świętuje!

Opublikowano:
Autor:

Klub Seniora świętuje! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Klub Seniora „Parostatek” w piątek 6 grudnia obchodził swój drugi jubileusz. Zebranych powitała koordynator klubu Kinga Gostyńska, a słowa gratulacji i uznania przekazała zebranym, w imieniu Burmistrza Miasta Gostynina, Danuta Pilichowicz Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Renata Zagórska.

Klub Seniora „Parostatek” w piątek 6 grudnia obchodził swój drugi jubileusz. Zebranych powitała koordynator klubu Kinga Gostyńska, a słowa gratulacji i uznania przekazała zebranym, w imieniu Burmistrza Miasta Gostynina, Danuta Pilichowicz Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Renata Zagórska.

Następnie za pomocą prezentacji multimedialnej przedstawiono barwną historię Klubu. Opowiadała o jego początkach, o tym, jak przez dwa lata się rozwijał, jakie zadania i cele sobie stawiał, jak z miesiąca na miesiąc angażował się w nowe zajęcia. Nie zabrakło wspomnień z licznych wycieczek i spotkań, które nie tylko integrowały i zacieśniały więzi pomiędzy członkami, lecz także zachęcały kolejne osoby do realizowania własnych pomysłów w tej otwartej społeczności.

Jednak na tym seniorzy nie zamknęli listy przygotowanych atrakcji. Zaprezentowano dwa przedstawienia, które rozbawiły zebranych i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Przyszedł także czas na urodzinowy tort, rozmowy, wspomnienia i wymianę doświadczeń między obchodzącym swój jubileusz Klubem Seniora a zaprzyjaźnionymi mieszkańcami, którzy przybyli by wspólnie świętować.

Źródło: UM Gostynin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE