Reklama

Koleje Mazowieckie mają specjalną ofertę na majówkę

Opublikowano:
Autor:

Koleje Mazowieckie mają specjalną ofertę na majówkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczne święta majowe będą wyjątkowo długie, więc osoby zmęczone natłokiem obowiązku będą miały okazję do solidnego wypoczynku. Z myślą o wszystkich, którzy wybierają się na wydłużoną majówkę, Koleje Mazowieckie przygotowały ofertę specjalną, czyli Bilet Turysty.

Tegoroczne święta majowe będą wyjątkowo długie, więc osoby zmęczone natłokiem obowiązku będą miały okazję do solidnego wypoczynku. Z myślą o wszystkich, którzy wybierają się na wydłużoną majówkę, Koleje Mazowieckie przygotowały ofertę specjalną, czyli Bilet Turysty.

- Z oferty Bilet Turysty będzie można skorzystać od 27 kwietnia do 6 maja 2018 r. - zachęca Donata Nowakowska – rzecznik prasowy „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o. - Bilet można zakupić w kasach i biletomatach już 21 kwietnia 2018 r. - Bilet Turysty zakupiony po 27 kwietnia 2018 r. ważny jest do 6 maja 2018 r.

Jak podają Mazowieckie Koleje, Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica. Bilet Turysty ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia do podróżowania przez trzy dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu.

Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu.

Cena biletu jest zryczałtowana i wynosi według taryfy normalnej 67 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE