Reklama

Kolejki pod krwiobusem: trwa walka o życie młodego urzędnika

Opublikowano:
Autor:

Kolejki pod krwiobusem: trwa walka o życie młodego urzędnika - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostyninianie po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca. Na Rynek przybyło dziś około 50 osób, które w mobilnym ambulansie oddały krew dla Andrzeja Klimuka, młodego pracownika Urzędu Miasta.

Gostyninianie po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca. Na Rynek przybyło dziś około 50 osób, które w mobilnym ambulansie oddały krew dla Andrzeja Klimuka, młodego pracownika Urzędu Miasta.

Już z samego rana Gostynin obiegła informacja o potrzebującym krwi Andrzeju Klimuku. Mężczyzna leży w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ulicy Pomorskiej, w związku z powikłaniami po ciężkim zapaleniu płuc. Mieszkańcy nie zawiedli i przybyli na Rynek, gdzie czekał na nich wyspecjalizowany personel mobilnego ambulansu poboru krwi. Grupa krwi nie ma znaczenia, gdyż zostanie wymieniona w banku krwi na właściwą.

Przypominamy, że w każdy ostatni poniedziałek miesiąca do Gostynina (Rynek) przyjeżdża krwiobus, w którym możecie Państwo oddać krew i uratować komuś życie. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gostynina do aktywnego udziału.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE