Reklama

Kolejna akcja ,,Gostynin za 50%' już wkrótce

Opublikowano:
Autor:

Kolejna akcja ,,Gostynin za 50%' już wkrótce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbliżą się kolejna, a mianowicie już trzecia edycja akcji ,,Gostynin za 50%'. Ze wstępnych planów wynika, że wydarzenie będzie miało miejsce w marcu lub kwietniu przyszłego roku.

Zbliżą się kolejna, a mianowicie już trzecia edycja akcji ,,Gostynin za 50%'. Ze wstępnych planów wynika, że wydarzenie będzie miało miejsce w marcu lub kwietniu przyszłego roku.

Poprzednie dwie akcje promocyjne zakończyły się sukcesem, a mieszkańcy z niecierpliwością czekają na kolejne podobne wydarzenie. Pierwsza edycja ,,Gostynin za 50%'' odbyła się we wrześniu 2015 roku, a druga w kwietniu tego roku. Tańsze oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych dań, produktów lub usług o 50%. Oferta promocyjna musi obejmować minimum 2 produkty/usługi ze standardowej oferty.


Istotą przedsięwzięcia jest promocja miasta, zwrócenie uwagi mieszkańców na ofertę lokalnych przedsiębiorców oraz zachęcenie do robienia zakupów i korzystania z wielu zróżnicowanych usług w Gostyninie. Oferta ma również przyciągać turystów, którzy zechcą odwiedzić miasto. Każdy zainteresowany może napisać swoją opinię o akcji ,,Gostynin za 50%'' oraz poinformować, jakie produkty/usługi powinny znaleźć się w kolejnej edycji klikając tutaj.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE