Reklama

Reklama

Kolejna inwestycja w Gostyninie doginansowana

Opublikowano: pt, 16 lip 2021 19:09
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021” (MIWIS MAZOWSZE 2021) dofinansował kolejną inwestycję powiatu gostynińskiego.

Reklama

Nowa bieżnia lekkoatletyczna wraz z odwodnieniem przy Gostynińskim Centrum Edukacyjnym, odwodnienie istniejącego boiska oraz zagospodarowanie terenu to zadanie, na które powiat gostyniński otrzymał wsparcie w wysokości 195 tys. zł.

W dniu dzisiejszym doszło do podpisania umowy pomiędzy marszałkiem Adamem Struzikiem, a władzami powiatu gostynińskiego - starostą Arkadiuszem Boruszewskim i wicestarostą Marią Wróblewską. W spotkaniu udział również wzięli wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego Mirosław Adam Orliński oraz dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Płocku Tomasz Kominek.

Marszałek Adam Struzik zaznaczył, że liczba złożonych wniosków była liczna, dlatego dużym sukcesem powiatu gostynińskiego jest fakt otrzymania wsparcia zadania. Modernizacja infrastruktury sportowej Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego zwiększy komfort korzystania z terenów sportowych, zachęci młodzież do większej aktywności fizycznej, poszerzy i uatrakcyjni zajęcia sportowe oraz otworzy nowe możliwości organizacji turniejów, zawodów o zasięgu lokalnym oraz ponadlokalnym jak również stworzy alternatywę na organizację zajęć pozalekcyjnych młodzieży oraz dorosłych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.