Reklama

Kolejna stacja paliw okradziona. Tym razem koło Sochaczewa

Opublikowano:
Autor:

Kolejna stacja paliw okradziona. Tym razem koło Sochaczewa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 4 maja około godziny 4.00 rano zamaskowany bandyta napadł na stację paliw w Wężykach koło Sochaczewa i grożąc użyciem broni, zażądał wydania mu pieniędzy.

W piątek 4 maja około godziny 4.00 rano zamaskowany bandyta napadł na stację paliw w Wężykach koło Sochaczewa i grożąc użyciem broni, zażądał wydania mu pieniędzy. 

– Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ubrany na czarno i zamaskowany mężczyzna zagroził pracownikowi użyciem broni i zażądał wydania pieniędzy – mówi Agnieszka Dzik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. 

Z informacji, które podało Radio Sochaczew, wynika, że sprawca napadu zabrał pieniądze i uciekł w nieznanym kierunku. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi wydział kryminalny KPP Sochaczew. 
Przypominamy, że niedawno doszło do dwóch napadów na stację paliw w miejscowości Zakrzewo Parcele przy drodze łączącej Gostynin z Kowalem oraz do napadu na stację paliw w Gąbinie. W każdym z tych przypadków bandyta atakował we wczesnych godzinach porannych, zamaskowany i ubrany na czarno, grożąc użyciem narzędzia, które przypomina broń palną. Bandyta wciąż pozostaje na wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE