Reklama

Kolejna zbiórka świąteczna. Mieszkańcy włączają się do akcji

Opublikowano:
Autor:

Kolejna zbiórka świąteczna. Mieszkańcy włączają się do akcji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W każdą grudniową sobotę wolontariusze z Gostynina prowadzą zbiórkę darów w ramach akcji ,,Świąteczny podarunek'. Również w ten weekend pomocna młodzież zbierała prezenty dla potrzebujących, a mieszkańcy po raz kolejny chętnie pomagali wolontariuszom, wrzucając podarunki do specjalnie oznakowanych koszy.

W każdą grudniową sobotę wolontariusze z Gostynina prowadzą zbiórkę darów w ramach akcji ,,Świąteczny podarunek'. Również w ten weekend pomocna młodzież zbierała prezenty dla potrzebujących, a mieszkańcy po raz kolejny chętnie pomagali wolontariuszom, wrzucając podarunki do specjalnie oznakowanych koszy.

Wolontariusze prowadzili zbiórkę darów w dużych sklepach na terenie miasta. Wbrew oczekiwaniom, udało się zebrać jeszcze więcej darów, niż podczas pierwszej zbiórki. Mieszkańcy Gostynina i okolic chętnie dzielili się produktami zakupionymi w placówkach handlowych. Wśród podarunków, oprócz artykułów spożywczych i środków czystości, znalazły się także upragnione przez dzieci zabawki. 

Wszystkie osoby pragnące włączyć się w „Świąteczny podarunek” będę miały taką okazję zrobić to w ostatnią sobotę przed Świętami Bożego Narodzenia. 17 grudnia ponownie będzie prowadzona zbiórka darów w supermarketach na terenie Gostynina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE