Reklama

Kolejne awarie: bez wody przy Bema i Spacerowej

Opublikowano:
Autor:

Kolejne awarie: bez wody przy Bema i Spacerowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny raz w przeciągu zaledwie kilku dni pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego musieli interweniować w związku z awarią sieci wodociągowej. Tym razem usterki dały o sobie znać na ul. Spacerowej i Przemysłowej, w związku z czym bez bieżącej wody pozostali mieszkańcy kilkunastu domów jednorodzinnych.

Kolejny raz w przeciągu zaledwie kilku dni pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego musieli interweniować w związku z awarią sieci wodociągowej. Tym razem usterki dały o sobie znać na ul. Spacerowej i Przemysłowej, w związku z czym bez bieżącej wody pozostali mieszkańcy kilkunastu domów jednorodzinnych.

Do awarii doszło dziś rano. Pęknięciu uległy rury, awarie udało się już naprawić i sieć zaczęto napełniać wodą. Zadanie nie należało jednak do najłatwiejszych, m.in ze względu na zmarzniętą ziemię oraz mieszczące się tam kable światłowodowe. W wyniku awarii dostępu do wody została pozbawiona część mieszkańców domów przy ul. Bema oraz Przemysłowej.

Przypomnijmy, że w sobotę awaria magistrali w rejonie wiaduktu przy ul. 18 Stycznia oraz przy ul. Ziejkowej sprawiła, że bez wody pozostała większość miasta. Prezes MPK, Władysław Dziachan podkreśla, że konieczna jest modernizacja - znajdujących się w opłakanym stanie - zarówno sieci wodociągów, jak i kanalizacji. Na to zadanie konieczne jest jednak pozyskanie środków zewnętrznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE