Reklama

Kolejne działania gostynińskich policjantów

Opublikowano:
Autor:

 Kolejne działania gostynińskich policjantów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Trzeźwość w przewozie osób" - takie hasło tym razem nosiła akcja przeprowadzona w poniedziałek przez policjantów na terenie powiatu gostynińskiego. Przedsięwzięcie miało na celu zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierowców.

"Trzeźwość w przewozie osób" - takie hasło tym razem nosiła akcja przeprowadzona w poniedziałek przez policjantów na terenie powiatu gostynińskiego. Przedsięwzięcie miało na celu zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierowców.

Funkcjonariusze komendy w Gostyninie swoje działania skierowali w stronę nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, a w szczególności skupili się na kierowcach wykonujących zarobkowy przewóz osób. Stróże prawa skontrolowali 42 kierowców prowadzących busy i autobusu. Na szczęscie żadnemu z nich alkomat nie wykazał obecności alkoholu we krwi. Jednakże w trakcie działań policjanci zatrzymali również nietrzeźwego kierowcę osobowej skody. Był nim 48-letni mieszkaniec Kiernozi, który w swoim organizmie miał ponad pół promila alkoholu, co przyczyniło się do zatrzymania mu prawa jazdy przez fukcjonariuszy. Ponadto mężczyzna za wykroczenie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE