Reklama

Kolejne inwestycje drogowe w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Kolejne inwestycje drogowe w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Paweł Kalinowski podpisał wczoraj cztery zapytania ofertowe dotyczące modernizacji dróg i chodników w Gostyninie. Jak zapowiada włodarz miasta to dopiero początek, ponieważ pozostałe inwestycje drogowe i ich stan realizacji nastąpi już niebawem.

Burmistrz Paweł Kalinowski podpisał wczoraj cztery zapytania ofertowe dotyczące modernizacji dróg i chodników w Gostyninie. Jak zapowiada włodarz miasta to dopiero początek, ponieważ pozostałe inwestycje drogowe i ich stan realizacji nastąpi już niebawem.

Wczoraj burmistrz podpisał umowę dotyczącą opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej na modernizację ciągów pieszych przy ul. Ozdowskiego w Gostyninie. Na najbliższej sesji Rady Miasta Paweł Kalinowski ma złożyć wniosek o rozszerzenie zadania, a dokładnie o wykonanie dodatkowego remontu nawierzchni drogi. Oprócz tego włodarz miasta podpisał również dokumenty na wykonanie projektu i kosztorysu dla budowy dróg ulic: Hubalczyków, Gerwatowskiego, Honorowych Dawców Krwi, Małkowskiego i gen. Marii Wittek. W tym roku planowane jest wykonanie samego projektu, a prace remontowe na tych ulicach ruszą najprawdopodobniej w 2018 roku. Poza tym burmistrz podpisał już umowy na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na modernizację drogi miejskiej na ulicy Bema oraz na budowę chodnika na ulicy Słonecznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE