Reklama

Kolejni strażacy OSP gotowi do działania

Opublikowano:
Autor:

Kolejni strażacy OSP gotowi do działania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z rocznym planem szkoleń, członków Ochotniczych Straży Pożarnych, po raz kolejny Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie, zorganizowała i przeprowadziła ,, Szkolenie Podstawowe Strażaków Ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych ”, biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczo- gaśniczych.

Zgodnie z rocznym planem szkoleń, członków Ochotniczych Straży Pożarnych, po raz kolejny Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie, zorganizowała i przeprowadziła ,, Szkolenie Podstawowe Strażaków Ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych ?, biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczo- gaśniczych.

 Szkolenie odbyło się w okresie pomiędzy  29 marca  – 23 czerwca 2017  roku i zakończone zostało  egzaminem końcowym  przeprowadzonym w siedzibie Komendy  Powiatowej PSP w Gostyninie w dniu 23.06.2017 roku.
    W trakcie szkolenia strażacy ochotnicy zdobywali wiedzę z zakresu teorii i praktyki pożarniczej  niezbędnej i jednocześnie kwalifikującej uczestników szkolenia do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Warunkiem dopuszczenia do egzaminu końcowego było zaliczenie z wynikiem pozytywnym komory dymowej.
     Egzamin końcowy przeprowadzony został przez komisję egzaminacyjną powołaną rozkazem Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie w składzie : mł.bryg. Mariusz Ostrowski, bryg. Andrzej Ledzion oraz mł.bryg.Piotr Czerwiński. Kurs rozpoczęło 40 druhów, do egzaminu dopuszczonych zostało 34 uczestników szkolenia, którzy z wynikiem pozytywny zaliczyli egzamin końcowy.
    Zajęcia praktyczne oraz teoretyczne prowadzone były przez oficerów i aspirantów Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE