Reklama

Kolejny Babski Targ już w ten weekend!

Opublikowano:
Autor:

Kolejny Babski Targ już w ten weekend! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz ósmy, 24 lutego Miejskie Centrum Handlowe Stara Betoniarnia organizuje akcję wietrzenia szaf, podczas której uczestnicy wymieniają się, kupują, lub sprzedają rzeczy dając im drugie życie. Koniec zimy to idealny moment na "lustrację szaf". To wspaniała okazja do zrobienia miejsca na wiosenną garderobę.

Już po raz ósmy, 24 lutego Miejskie Centrum Handlowe Stara Betoniarnia organizuje akcję wietrzenia szaf, podczas której uczestnicy wymieniają się, kupują, lub sprzedają rzeczy dając im drugie życie. Koniec zimy to idealny moment na "lustrację szaf". To wspaniała okazja do zrobienia miejsca na wiosenną garderobę.

Babski Targ jest organizowany od dwóch lat i wiąże się wyprzedażami sezonowymi domowej garderoby. Akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i przyciąga do naszego obiektu miłośniczki niebanalnych ubrań nie tylko z Gostynina, ale i ościennych miejscowości. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, zabawki. Jeśli czegoś nie sprzedamy i nie chcemy z powrotem zapełniać szafy będzie możliwość przekazania rzeczy potrzebującym. Akcja wietrzenia szaf jest równocześnie akcją wsparcia dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie. W tym roku po raz pierwszy wprowadzamy kącik zabaw dla dzieci. Uczestniczki, które nie mają z kim zostawić dzieci w domu mogą zabrać je ze sobą. Dzieciaki na pewno nie będą się nudzić.

Aby wziąć udział w akcji należy  zarezerwować miejsce pod nr tel. 24 269 60 13 lub mail: [email protected]

Zapraszamy 24 lutego (sobota) od godziny 9.00

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE