Reklama

Kolizje i pijani kierowcy: policja podsumowuje majówkę

Opublikowano:
Autor:

Kolizje i pijani kierowcy: policja podsumowuje majówkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wypadek, 7 kolizji drogowych, 6 nietrzeźwych kierujących oraz zatrzymane 3 prawa jazdy - to bilans działań gostynińskiej policji, które trwały od 17 kwietnia do 6 maja.

Wypadek, 7 kolizji drogowych, 6 nietrzeźwych kierujących oraz zatrzymane 3 prawa jazdy - to bilans działań gostynińskiej policji, które trwały od 17 kwietnia do 6 maja. 

Przez ten cały okres policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących na wypoczynek. Funkcjonariusze sprowadzali przede wszystkim czy kierujący stosowali się do ograniczeń prędkości, obowiązku korzystania  z pasów bezpieczeństwa, stan techniczny pojazdów oraz kontrolowali stan trzeźwości kierujących.   

W trakcie działań funkcjonariusze odnotowali 1 wypadek i 7 kolizji drogowych oraz zatrzymali łącznie 6 nietrzeźwych kierujących, w tym 4 rowerzystów. W tym czasie mundurowi zatrzymali również 3 prawa jazdy, w tym 1 za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.  Podczas tegorocznego „długiego majowego weekendu” na terenie powiatu gostynińskiego policjanci odnotowali wzrost zdarzeń drogowych w porównaniu z ubiegłym 2017 rokiem. 

- Apelujemy, by ruszając w drogę zadbać o stan techniczny pojazdu i o to, aby w podróż udawać się wyspanym i wypoczętym. Należy również pamiętać, że bez względu na to, jakim pojazdem się poruszamy unikajmy spożywania napojów alkoholowych, które obniżają nasza koncentrację i uwagę na drogach. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE