Reklama

Komendant Kossobudzki: Praca strażaka jest coraz trudniejsza

Opublikowano:
Autor:

Komendant Kossobudzki: Praca strażaka jest coraz trudniejsza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie zabrakło odznaczeń, wyróżnień i awansów. Na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka.

Nie zabrakło odznaczeń, wyróżnień i awansów. Na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka.

Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. Rafał Zdziennicki z Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy PSP.

- Gratuluję wszystkim wyróżnionym, ale też tym, którzy codziennie pracują na rzecz ratowania życia innych ludzi. W takim wypadku nie wypada mi wam życzyć niczego innego jak tylko zdrowia.

Rosnącą rolę straży pożarnej w dzisiejszych czasach podkreślał bryg. Roman Kossobudzki, Komendant Powiatowy PSP w Gostyninie.

- Nasza praca z roku na rok jest coraz trudniejsza, bo do naszych obowiązków dochodzi walka z nowymi niebezpieczeństwami. To sprawia, że ponosimy także większą odpowiedzialność, ale musimy być na to gotowi, bo ludzie nas potrzebują.

Brązowym medalem "Za długoletnią służbę", podpisanym przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, został odznaczony Waldemar Pokropiński.

Srebrną odznakę "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej" otrzymał Sławomir Bugdał.

Medalem honorowym im. Bolesława Chomicza - w uznaniu szczególnych zasług dla rozwoju i umacniania Zwiazku OSP RO - został odznaczony druh Marek Olczak, a do druha Wojciecha Kaczorowskiego trafił Złoty Znak OSP RP.

Złotym medalem za zasługi dla pożarnictwa zostali odznaczeni: Marcin Brylski i Stanisław Dryńkowski. Srebrnym medalem: Michał Borkowski, Przemysław Tarczyński, Łukasz Wypych i Marcin Zieliński. Brązowym medalem: Marcin Burda, Stanisław Chmiel i Krzysztof Sarzała.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE