Reklama

Komendant podziękował przedszkolakom

Opublikowano:
Autor:

Komendant podziękował przedszkolakom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski podziękował dzieciom i ich opiekunom za zaangażowanie, kreatywność i udział w konkursie plastycznym na projekt odblasku-symbolu „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków 2019”, który zorganizowała Komenda Główna Policji.

Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski podziękował dzieciom i ich opiekunom za zaangażowanie, kreatywność i udział w konkursie plastycznym na projekt odblasku-symbolu „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków 2019”, który zorganizowała Komenda Główna Policji.

Do ogólnopolskiego konkursu przystąpili również najmłodsi wraz z opiekunami z Przedszkola nr 2 i 4 w Gostyninie oraz z Samorządowego Przedszkola w Szczawinie Kościelnym. Dzisiaj (26.11.) w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Gostyninie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów w podziękowaniu za prace plastyczne.

Symbolicznym wyrazem uznania za zaangażowanie dzieci oraz ich opiekunów w twórcze działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach było dzisiejsze wręczenie imiennych dyplomów. Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski serdecznie podziękował wszystkim dzieciom oraz Dyrektorom za wspaniałe prace i pomysłowość. Dodał, że to dzieci są przykładem dla swoich rówieśników by wskazywać, jak należy prawidłowo zachowywać się na drodze.

Konkurs został już rozstrzygnięty 2 października 2018 roku w Komendzie Głównej Policji, a I miejsce zajęła dziewczynka ze Szkoły Podstawowej w Bukwałdzie (woj. warmińsko-mazurskie).

Bezpieczeństwo ruchu drogowego dotyczy każdego z nas niezależnie od wieku, ponieważ wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Duże zainteresowanie konkursem świadczy o tym, jak ważna w funkcjonowaniu Policji jest profilaktyka ruchu drogowego. Pamiętajmy, że poprawa bezpieczeństwa nie byłaby w pełni możliwa bez udziału każdego z nas.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE