Reklama

Koncert Jarosława Chojnackiego uwieńczeniem "Tygodnia Bibliotek"

Opublikowano:
Autor:

Koncert Jarosława Chojnackiego uwieńczeniem "Tygodnia Bibliotek" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pełen wrażeń i wzruszeń był piątkowy koncert, który odbył się wieczorem w Zamku Gostynińskim w ubiegły piątek. Zebrani w sali kolumnowej słuchacze mogli podążać w krainę poezji śpiewanej Jarosława Chojnackiego. Pieśniarz znany jest jako wykonawca i twórca muzyki do wierszy takich poetów między innymi jak: Adam Asnyk, Stanisław Grochowiak, Tadeusz Miciński, Julian Tuwim, Krzysztof Karasek czy Krzysztof Cezary Buszman.

Pełen wrażeń i wzruszeń był piątkowy koncert, który odbył się wieczorem w Zamku Gostynińskim w ubiegły piątek. Zebrani w sali kolumnowej słuchacze mogli podążać w krainę poezji śpiewanej Jarosława Chojnackiego. Pieśniarz znany jest jako wykonawca i twórca muzyki do wierszy takich poetów między innymi jak: Adam Asnyk, Stanisław Grochowiak, Tadeusz Miciński, Julian Tuwim, Krzysztof Karasek czy Krzysztof Cezary Buszman.

Prowadząc swój występ Jarosław Chojnacki nie szczędził odbiorcom wesołych opowieści i komentarzy. Wysłuchaliśmy m.in. takie utwory, jak: "Pomarańcze w Jeruzalem", "Noemi" czy "Ballada o przegranych". Młodzież biorąca udział w akcji organizowanej przez Policję pn. "Profilaktyka a Ty" zaśpiewała razem z Jarosławem Chojnackim hymn PaT-u - "Nie wracajmy jeszcze na ziemię". Zarówno młodzi, jak i starsi poddali się melodii i wspólnie śpiewali tę porywającą piosenkę.

Słowa podziękowania za piękny koncert i wprowadzenie publiczności w wyjątkowy nastrój skierował do pieśniarza Burmistrz Paweł Kalinowski i dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Katarzyna Leśniewska.

W ten sposób zakończony został "Tydzień Bibliotek" w naszym mieście.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE