Reklama

Koncert Joanny Lewandowskiej odwołany

Opublikowano:
Autor:

Koncert Joanny Lewandowskiej odwołany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niestety los spłatał nam psikusa, a cud nie nastąpił, dlatego z przykrością informujemy, iż koncert Joanny Lewandowskiej zostaje odwołany oficjalnie ze względu na chorobę wokalistki. Pani Joasia robiła wszystko, by dziś z nami być i zaśpiewać dla Państwa. Nie udało się ... Dostaliśmy wiadomość od niej, iż jest z nami sercem, a nowy termin koncertu ustalimy, jak tylko dojdzie do siebie. 

Niestety los spłatał nam psikusa, a cud nie nastąpił, dlatego z przykrością informujemy, iż koncert Joanny Lewandowskiej zostaje odwołany oficjalnie ze względu na chorobę wokalistki. Pani Joasia robiła wszystko, by dziś z nami być i zaśpiewać dla Państwa. Nie udało się ... Dostaliśmy wiadomość od niej, iż jest z nami sercem, a nowy termin koncertu ustalimy, jak tylko dojdzie do siebie. 

Proszę więc w imieniu pani Joasi Lewandowskiej, a przede wszystkim nas pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie o wyrozumiałość. W takich sytuacjach nieoceniona okazuje się pomoc i życzliwość naszych przyjaciół i tak też się stało. Wiedząc bowiem, iż nie do wszystkich Państwa dotrze wiadomość o odwołanym koncercie wyszliśmy naprzeciw i zrobiliśmy wszystko, aby dzisiejszy Wieczór z Poezją się odbył.

Przyjedzie do nas na specjalne zaproszenie Jarosław Chojnacki, który wraz z Krzysztofem Cezarym Buszmanem i jego poezją stworzą dla Państwa niezapomniany klimat. W tym miejscu bardzo dziękujemy już teraz Panu Jarosławowi Chojnackiemu za pomoc i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za życzliwość i zobowiązani. Ostatni koncert Jarosława Chojnackiego spotkał się z olbrzymim odzewem z Państwa strony, więc wierzymy, iż dziś również tak będzie.
Poezja i muzyka. Dwa piękne głosy.
Zapraszam.
Godzina 19.00 Sala Kolumnowa Zamku Gostynińskiego.
Dyrekcja i pracownicy
Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE