Reklama

Koniec problemów na Kolejowej? Rusza remont drogi

Opublikowano:
Autor:

Koniec problemów na Kolejowej? Rusza remont drogi  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Błoto i kałuże – tak wygląda obecnie część ulicy Kolejowej w Gostyninie. Mieszkańcy skarżący się od dłuższego czasu na złe warunki na drodze mogą jednak odetchnąć z ulgą, ponieważ już w najbliższym czasie planowany jest remont części drogi.

Błoto i kałuże ? tak wygląda obecnie część ulicy Kolejowej w Gostyninie. Mieszkańcy skarżący się od dłuższego czasu na złe warunki na drodze mogą jednak odetchnąć z ulgą, ponieważ już w najbliższym czasie planowany jest remont części drogi.

Nowa nawierzchnia gruntowa przy ulicy Kolejowej ma powstać przed 15 grudnia. W ramach robót drogowych na gostynińskiej ulicy zaplanowane jest: korytowanie w miejscach, gdzie znajduje się błoto, nawiezienie tłucznia betonowego, wyrównanie i zagęszczenie. Prace wykonywać będzie Zakład Produkcyjno-Usługowy Wypych Alicja z Bud Kaleńskich.

Warto przypomnieć, że jest to kolejna inwestycja, która ma na celu poprawę stanu dróg w Gostyninie. Na początku miesiąca zakończyły się pracę modernizacyjne na ulicy Langenfeld.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE