Reklama

Konkurs i warsztaty dla młodych recytatorów

Opublikowano:
Autor:

Konkurs i warsztaty dla młodych recytatorów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina tegoroczne eliminacje konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” postanowiła połączyć z warsztatami aktorskimi.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina tegoroczne eliminacje konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” postanowiła połączyć z warsztatami aktorskimi.

Pomysłodawcą konkursu recytatorskiego im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem” jest Książnica Płocka. Eliminacje rejonowe w Gostyninie organizuje Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie przy pomocy Miejskiego Centrum Kultury.
W poniedziałek 23 kwietnia o 9.00 w sali kawiarnianej MCK jurorzy oczekiwać będą na dzieci i młodzież od siódmego do szesnastego roku życia, 
Po zakończeniu eliminacji odbędą się warsztaty aktorskie, które prowadził będzie Mariusz Pogonowski. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu od lat jest aktorem Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku oraz instruktorem teatralnym w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Od jedenastu lat prowadzi założone przez siebie Stowarzyszenie Teatr Per Se będący jedynym i niepowtarzalnym miejscem, w którym na jednej scenie spotykają się profesjonalni twórcy i amatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE