Reklama

Reklama

Konkurs o bezpieczeństwie w Przedszkolu nr 4

Opublikowano: czw, 16 maj 2019 13:48
Autor:

Konkurs o bezpieczeństwie w Przedszkolu nr 4 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedszkole Miejskie nr 4 w Gostyninie po raz kolejny zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs "Bądź przezorny na drodze". W tym roku w jury konkursowym oceniającym wiedzę najmłodszych z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym zasiadł zastępca Komendanta Powiatowego Policji, nadkom. Radosław Romanowski.

Reklama

Przedszkole Miejskie nr 4 w Gostyninie po raz kolejny zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs "Bądź przezorny na drodze". W tym roku w jury konkursowym oceniającym wiedzę najmłodszych z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym zasiadł zastępca Komendanta Powiatowego Policji, nadkom. Radosław Romanowski.

Do konkursu przystąpiły Przedszkola Miejskie nr 2, 4 i 5 z Gostynina oraz Przedszkole Samorządowe w Łącku i Sannikach. Drużyny przedszkolaków dzielnie odpowiadały na niełatwe pytania z zakresu znajomości podstawowych przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów drogowych, bezpieczeństwa w kontaktach z osobami obcymi i zwierzętami oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Konkursowa rywalizacja przeplatana była prezentowaniem zdolności wokalnych dzieci, a oczywiście repertuar związany był ściśle z bezpieczeństwem. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę oraz słodki poczęstunek od burmistrza Pawła Kalinowskiego.  

W skład jury oceniającego wiedzę najmłodszych wchodzili również przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie, oddziału gostynińskiego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku oraz Straży Pożarnej.

Źródło: UM Gostynin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.