Reklama

Kontrastowe przejścia dla pieszych w Rynku. Ma być bezpieczniej

Opublikowano:
Autor:

Kontrastowe przejścia dla pieszych w Rynku. Ma być bezpieczniej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Gostynina złożył wniosek o dofinansowanie modernizacji oznakowania poziomego na 27 przejściach dla pieszych na terenie Gostynina.

Urząd Miasta Gostynina złożył wniosek o dofinansowanie modernizacji oznakowania poziomego na 27 przejściach dla pieszych na terenie Gostynina.

W grudniu 2016 Agnieszka Korajczyk-Szyperska złożyła na ręce burmistrza Pawła Kalinowskiego wniosek o to, by zmodernizować istniejące do tej pory przejścia dla pieszych w Rynku. Nowe miały być wykonane w kontrastowym kolorze.

- Cieszę się, że głos mieszkańca brany jest pod uwagę, bowiem urząd przekazał informację o złożeniu wniosku w sprawie dofinansowania na modernizację oznakowania poziomego w obrębie 27 przejść dla pieszych na terenie Gostynina – komentuje Agnieszka Korajczyk-Szyperska, autorka pomysłu.

W planach jest wykonanie przejść dla pieszych przy użyciu kontrastowego, odblaskowego biało-czerwonego oznakowania. Dzięki użyciu farb chemoutwardzalnych będzie ono grubowarstwowe. 

Wykorzystanie takiej właśnie techniki ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza przy ograniczonej widoczności na drogach (szczególnie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych). Grubowarstwowa technika chemoutwardzalna zapewni dłuższy okres eksploatacji oznakowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE