Reklama

Korty tenisowe przy MCK już otwarte

Opublikowano:
Autor:

Korty tenisowe przy MCK już otwarte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek otwarte zostały dla sympatyków tenisa korty ziemne na terenie przy Miejskim Centrum Kultury (ul. 18 Stycznia). W tradycyjnym już pojedynku „inaugurującym” sezon zmierzyli się dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Wiesław Adamski z Lechem Warwockim. Rozegrano także pierwsze spotkania deblowe.

W piątek otwarte zostały dla sympatyków tenisa korty ziemne na terenie przy Miejskim Centrum Kultury (ul. 18 Stycznia). W tradycyjnym już pojedynku „inaugurującym” sezon zmierzyli się dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Wiesław Adamski z Lechem Warwockim. Rozegrano także pierwsze spotkania deblowe. 

Korty dla fanów tenisa ziemnego otwarte są w dni powszednie w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Można się wpisywać na listę u pracownika kortowego. MOSiR Gostynin zaprasza do korzystania z kortów. Cena karnetu za sezon – 500 zł brutto dla mężczyzn, po 250 zł brutto dla kobiet oraz dzieci i młodzieży szkolnej lub cena za godzinę gry w zależności od gry pojedynczej bądź deblowej - 20/30 zł brutto. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE