Reklama

Kradli na działkach, posypały się zarzuty

Opublikowano:
Autor:

Kradli na działkach, posypały się zarzuty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za włamania do altanek ogrodowych w Gostyninie. 21-latek i 17–latek okazali się być mieszkańcami gminy Gostynin. Starszy z mężczyzn nie próżnował i dopuścił się kilku innych przestępstw.

Gostynińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za włamania do altanek ogrodowych w Gostyninie. 21-latek i 17–latek okazali się być mieszkańcami gminy Gostynin. Starszy z mężczyzn nie próżnował i dopuścił się kilku innych przestępstw.

W maju policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących włamań do altanek ogrodowych "Bratoszewo" w Gostyninie. Sprawcy kradli głównie elektronarzędzia, ich uwadze nie umknął również rower.

- Wnikliwa praca kryminalnych doprowadziła do zatrzymania sprawców przestępstw. Podczas czynności wykonywanych z 21–letnim mężczyzną funkcjonariusze dodatkowo przedstawili mu kilka innych zarzutów - mówi asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, ponadto 21-letni mężczyzna jest podejrzany także o przywłaszczenie roweru wraz z plecakiem, w której znajdowały się komplet kluczy i lornetka, przywłaszczenie samochodu osobowego ford, przywłaszczenie motoroweru, piły spalinowej oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

- Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które powróci do właścicieli. Podejrzani przyznali się do popełnionych przestępstw, za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem - dodaje asp. Kołodziejska.

W sprawie prowadzone jest dalsze postępowanie, policjanci  ustalają kolejnych pokrzywdzonych, niewykluczone, że mężczyźni usłyszą dalsze zarzuty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE