Reklama

Krajowa Mapa Zagrożeń. W Gostyninie będzie bezpieczniej?

Opublikowano:
Autor:

Krajowa Mapa Zagrożeń. W Gostyninie będzie bezpieczniej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z myślą o mieszkańcach, ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To nowoczesne narzędzie, mające na celu poprawę bezpieczeństwa obywateli. Już niedługo mapa dostępna będzie również dla mieszkańców powiatu gostynińskiego.

Z myślą o mieszkańcach, ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To nowoczesne narzędzie, mające na celu poprawę bezpieczeństwa obywateli. Już niedługo mapa dostępna będzie również dla mieszkańców powiatu gostynińskiego.

Już niedługo na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie będzie dostępna zakładka „ Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”, gdzie mieszkańcy naszego powiatu będą mogli przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w swojej okolicy. Dzięki temu rozwiązaniu na mapach znajdą się bardziej szczegółowe informacje, dotyczące również niższych szczebli podziału terytorialnego, w tym dzielnic, osiedli.

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa opiera się o informacje skatalogowane w trzech płaszczyznach:

- informacje gromadzone w policyjnych systemach informatycznych,

- informacje pozyskiwane od społeczeństwa w trakcie bezpośrednich kontaktów z obywatelami, z przedstawicielami samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych itp oraz w trakcie realizowanych debat społecznych poświęconych bezpieczeństwu  publicznemu,

- informacje pozyskiwane od obywateli (internautów) z wykorzystaniem platformy wymiany informacji.

Mapy zostały opracowane w oparciu o informacje własne policji, czyli m.in. statystyki policyjne oraz na podstawie informacji przekazanych przez podmioty biorące udział w konsultacjach społecznych, w oparciu o wyniki badań opinii publicznej oraz informacje różnych instytucji.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE