Reklama

Kreatywna młodzież z Gostynina. Zobacz przygotowany przez nich film!

Opublikowano:
Autor:

Kreatywna młodzież z Gostynina. Zobacz przygotowany przez nich film! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińska młodzież biorąca udział w programie ,,Włącz się. Młodzi i media' miała okazję stworzyć własny film. Głównym tematem, jakim zajmują się uczestnicy projektu jest lokalna działalność młodzieży w Gostyninie.

Gostynińska młodzież biorąca udział w programie ,,Włącz się. Młodzi i media' miała okazję stworzyć własny film. Głównym tematem, jakim zajmują się uczestnicy projektu jest lokalna działalność młodzieży w Gostyninie.

Dzięki projektowi, utalentowana młodzież mogła stworzyć własny materiał wideo. Film jest dla nastolatków okazją do rozwijania swoich umiejętności posługiwania się programami do montażu i obróbki filmów, a przy tym po prostu do dobrej zabawy. Sztuka przedstawiona w filmie jest dziełem członków Akademii Inicjatyw Młodzieżowych. Młodzi mieszkańcy Gostynina chcą pokazać wszystkim, że w ich życiu nie liczą się tylko komputery i telefony, lecz również dobra zabawa. W tym celu, gostynińska młodzież przygotowała film z fragmentami spektaklu ,,Krok do kwadratu''. Projekt ten ma pokazać, w jak ciekawy sposób można zagospodarować swój wolny czas. Jedna z występujących aktorek w filmie należy do grupy utalentowanej młodzieży, udowadniający tym samym, że młodzi wcale nie muszą być więźniami komputerów. Nastolatkowie w ten sposób pragną zerwać ze stereotypami, które mówią o tym, iż nasze małe miasto jest tzw martwym punktem, w którym młodzież nie ma szans na rozwijanie swoich pasji, aspiracji i marzeń. Poniżej przedstawiamy zrobiony przez nich film.
 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE