Reklama

Kruk w sieci szpitali NFZ. Co możesz leczyć za darmo?

Opublikowano:
Autor:

Kruk w sieci szpitali NFZ. Co możesz leczyć za darmo? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szpital w Gorzewie trafił na listę tzw. sieci szpitali Narodowego Funduszu Zdrowia, czyli lecznic zakwalifikowanych do systemu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (PSZ).

Szpital w Gorzewie trafił na listę tzw. sieci szpitali Narodowego Funduszu Zdrowia, czyli lecznic zakwalifikowanych do systemu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (PSZ).

Dzięki obecności w gronie szpitali I stopnia w Kruku leczyć będzie można się za darmo na oddziałach: anastezjologii, intensywnej terapii, chirurgii ogólnej i chorób wewnętrznych. W ramach tego profilu realizowane mogą być również świadczenia na :neurologii, kardiologii, chorób płuc, izbie przyjęć, pediatrii, a także położnictwie i ginekologii.

Do pozostałych rodzajów dostępnych świadczeń zaliczają się porady specjalistyczne z zakresu: chirurgii ogólnej, dermatologii i wenerologii, chorób płuc i gruźlicy, kardiologii, neonatologii, neurologii, onkologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, położnictwa i ginekologii oraz reumatologii.

Za darmo korzystać będzie można także z rehabilitacji: kardiologicznej, neurologicznej, ogólnoustrojowej oraz pulmonologicznej, a także zabiegów ambulatoryjnych tj: gastroskopii, kolonoskopii i tomografii komputerowej.

PSZ pokryje również koszty: diagnostyki i leczenia onkologicznego, świadczeń udzielanych przez pielęgniarki i położne oraz nocną i świąteczną pomoc lekarską,

Wykaz obowiązuje od dnia 1 października 2017 r. do dnia 30 czerwca 2021 r

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE