Reklama

Kryminalni rozbili nielegalny interes. Stał za nim 71-latek

Opublikowano:
Autor:

Kryminalni rozbili nielegalny interes. Stał za nim 71-latek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 11 tys. sztuk nielegalnych papierosów i 15 kg krajanki tytoniowej przejęli gostynińscy kryminalni. Uszczuplenie skarbu państwa sięga kwoty 22 tys. złotych z tytuły nieodprowadzonego podatku. Nielegalnym interesem zajmował się 71-letni mieszkaniec Gostynina.

Ponad 11 tys. sztuk nielegalnych papierosów i 15 kg krajanki tytoniowej przejęli gostynińscy kryminalni. Uszczuplenie skarbu państwa sięga kwoty 22 tys. złotych z tytuły nieodprowadzonego podatku. Nielegalnym interesem zajmował się 71-letni mieszkaniec Gostynina.

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą gostynińskiej Policji uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkaniec Gostynina może nielegalnie posiadać znaczne ilości tytoniu. 

28 marca policjanci przeszukali budynek mieszkalny 71-latka. W szufladach i szafkach z odzieżą znaleźli i zabezpieczyli ponad 11 tys. sztuk papierosów i 15 kg krajanki tytoniowej. Z szacunków policjantów wynika, że uszczuplenie skarbu państwa z tytuły nieodprowadzonego podatku akcyzowego wynosi 22 tys. złotych. 

Mężczyzna usłyszy zarzut posiadania nielegalnego tytoniu i wyrobów tytoniowych. Za przestępstwo to zgodnie z kodeksem karnym skarbowym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE